Vtipy, vtipné obrázky a černý humor k aktuálnímu dění

O webu


Dikobraz.cz je největší česko-slovenský web zaměřený na kreslený humor a satiru.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou správu vtipů nebo tvorbu vlastních kolekcí.

Může znovu vzniknout místo, které bude fungovat stejně kvalitně, jako Dikobraz ve své nejlepší době? Potřebuje dnes většina lidí kreslený humor? Pokud lidé potřebují humor, který se týká toho, co mají právě v hlavě, pak by odpověď mohla znít: ano. Aktuální kreslené vtipy.

Následující video zachycuje píseň od Mirek Kemel Accordeon Folk a úvodní slovo Kryštofa Bernata o projektu KreslenyVtip.cz a o ceně Rohatý Dalí. 

Účelem kreslenéhoVtipu.cz je tedy poskytnutí a zprostředkování publika pro obrázky k aktuálním politickým i nepolitických tématům, globálním trendům a všemu, co lidé mají ve své mysli a díky čemu se začnou zajímat i o další tvorbu konkrétních autorů. Web kreslenyvtip.cz má tedy lákat čtenáře k dalšímu průzkumu humoru, který je zajímá a to ne nutně aktuálního, ale jakéhokoliv, který autoři produkují dále.

Jaké jsou další prostředky, díky kterým se lidé dozvědí o kreslířích? Témata. Ano vážení přátelé, jsou to témata a to každý obrázek vystihuje. Ať už jde o http://kreslenyvtip.cz/milos-zeman nebo o http://kreslenyvtip.cz/kocka. Jakékoliv téma lidi zajímá, takové jim web musí zprostředkovat a poutavou formou přinutit, aby hledali dál své oblíbence, které pak na webu budou pravidelně sledovat. 

Pro autory web KreslenyVtip.cz znamená prostor prostor pro zviditelnění před těmí, kteří o jejich humor a satiru stojí. Jako vedlejším benefitem jsou pak autorské profily se shluky zajímavých statistik, uživatelské profily poskytující aktuální informace ve formě statusů a samozřejmě je zde i prostor pro fanoušky, kteří díky Encyklopedii kreslených vtipů a autorů mají přehled o humoru, který je zajímá - ať už z pohledu autorů, stylů, technik, či dokonce emocí kresby.