Ke čtení


 • 28. 09. 2022 684 přečtení

  BERLÍN – Němci odstartovali nový projekt, na jehož konci by měly být z mnoha prostitutek pečovatelky v domovech pro staré lidi. Zástupci vestfálské Diakonie věří, že budou nevěstky se svými zkušenostmi z erotických služeb vhodnými kandidátkami na péči o důchodce. Namísto pečování o mužské sexuální potřeby budou pomáhat „zákazníkům“ s koupelí nebo převazováním obvazů.

 • 27. 09. 2022 324 přečtení Giorgia Meloniová, ▪ Komentář

  Evropa prý byla šokována výsledky parlamentních voleb v Itálii, kde se rýsuje povolební vláda středopravicové koalice stran Fratelli d'Italia, Lega a Forza Italia. V čele pak s vůdkyní Bratrů Giogiou Meloniovou. Tvrdí to aspoň americký tisk jako Washington Post, a není osamocen v tomto hodnocení.

 • 26. 09. 2022 5 přečtení UFO, ▪ Mimozemšťané

  WASHINGTON – V USA již několik let tajně pracují na „paprskové zbrani“ určené k ničení kosmických těles a lodí, ať už mimozemských civilizací nebo znepřátelených států ze Země. Prezident Bush posvětil vytvoření zbraně, která dokáže ve vesmíru během vteřiny zlikvidovat jakýkoliv satelit nebo těleso. Na laserovém experimentu pracují vědci v poušti v Novém Mexiku.

 • 25. 09. 2022 10 přečtení

  PEKING – Dvacetiletý muž z východočínského města Jiaxing nabídl svoji duši na největším čínském internetovém aukčním portálu Taobao. Než provozovatelé virtuální aukce nabídku stáhli, přihlásilo se muži osmapadesát potencionálních kupců, kteří měli zájem o jeho duši.

 • 24. 09. 2022 408 přečtení

  LONDÝN – Britští křesťané si založili internetový obchod se sexuálními pomůckami a hračkami, které nyní prodávají dalším milovníkům bible, návštěvníkům kostela a vyznavačům křesťanství. Manželé Stella a Stan Hagartyovi považují sex za boží dar, a proto se ho rozhodli oslavovat. „Sex je velký dar od Boha – nakupte si dárky, které vám ho pomohou vylepšit,“ stojí na stránkách WhollyLove.co.uk.

 • 23. 09. 2022 6 přečtení Kočka

  PEKING – Ojedinělou mutací se může pochlubit kocour čínské majitelky. Přítulnému domácímu mazlíčkovi totiž unikátní mutace způsobila nárůst křídel. Jakési výběžky na zádech mající tvar křídel dosahují délky asi 10 centimetrů jsou posety chlupy. Kocour jimi však pohybovat nedokáže.

 • 22. 09. 2022 15 přečtení

  COSHOCTON – Dvacet dnů stačilo Jamesi R. Hoodovi k tomu, aby prostřednictvím svého telefonu uskutečnil 2 623 oplzlých a nemravných telefonátů. Třiačtyřicetiletý Američan volal na náhodná čísla mobilních telefonů a přesvědčoval lidi na druhé straně k prostituci a nabízel jim za sex peníze. Dovolal se do osmi států.

 • 20. 09. 2022 7 přečtení Valentýn, ▪ Zlomené srdce

  MNICHOV – Kliniku specializující se na pacienty se zlomeným srdcem nyní otevřeli v Německu. Tamní specialisté poskytnou ošetření všem lidem, kteří dostali „kopačky“. Klinika vznikla při Švábské nemocnici v Mnichově a podle doktorky Birgit Delislové se zaměřuje především na láskou zklamané teenagery, kteří nevědí, jak se vypořádat se svojí ztracenou láskou.

 • 18. 09. 2022 16 přečtení

  MIAMI – Osmdesátiletá Naomi Wilzigová strávila posledních patnáct let cestováním po světě a shromažďováním umění, které má cokoliv spojeného s erotikou. O svoji sbírku se nyní rozhodla podělit s veřejností, a tak v americkém Miami otevřela World Erotic Art Museum. V muzeu erotiky je k vidění na čtyři tisíce uměleckých výtvorů a navštíví ho několik desítek lidí denně.

 • 18. 09. 2022 13 přečtení Frankenstein

  DILLÍ – Muži bez hezkého zadku jsou dneska naprosto mimo. V Indii vypuklo doslova šílenství mezi tamními chlapci a pány, kteří houfně míří na plastiku svého pozadí. Vypracované půlky nesmějí mít ani kousek špíčku, nevzhledné ochlupení či jizvy. Sexy zadek však žádají také Češky. V reality show Vem si mě soutěžící několikrát zdůraznily, pokud jejich milionář nebude mít hezký zadek, balí to a jedou rovnou domů.

Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej
"U nás nesměl chybět. I teď po letech mi v uších zní tatínkův smích" - Věra 61 let
Jsme zpět! Dikobraz.cz je největší česko-slovenský web zaměřený na kreslený humor a satiru. Založeno 1945.
Pokračujte zde Zatím ne, děkuji.