Zahraniční novinky 2022

Kocourovi z Číny narostla křídla


PEKING – Ojedinělou mutací se může pochlubit kocour čínské majitelky. Přítulnému domácímu mazlíčkovi totiž unikátní mutace způsobila nárůst křídel. Jakési výběžky na zádech mající tvar křídel dosahují délky asi 10 centimetrů jsou posety chlupy. Kocour jimi však pohybovat nedokáže.


„Nejprve to byly jen takové dva hrboly, ale potom začaly rychle růst, a po měsíci tam najednou byla dvě křídla,“ tvrdí důchodkyně Feng, která se s neobvyklým domácím mazlíčkem pochlubila deníku Huašang.

Podle majitelky je její macek skutečný anděl. Nasvědčuje tomu nejen přítulná a velmi mírumilovná povaha, ale také křídla vybavená kostmi. Paní Feng věří, že mourkovi narostla křídla, protože byl sexuálně zneužit kočkami z okolí.

„Před měsícem mnoho rozvášněných koček přišlo a zneužilo ho, poté mu začala růst křídla,“ je přesvědčená důchodkyně z provinci Šanchi.

Odborníci však míní, že příčinou růstu zvláštních končetin je genetická mutace, jež však kočku nijak neohrozí na zdraví a životě.

Tak už jenom sedmkrát a je po všem..
Obrázek uživatele Kryštof Bernat

Kryštof Bernat

Patron Dikobrazu, výtvarný redaktor, redaktor a zakladatel Dikobraz.cz. Kreslenému humoru se věnuje od roku 2012, kdy vytvořil navštěvovaný web o kresleném humoru pro svého otce. Věnuje se marketingu, IT a hudební tvorbě, díky které je jeho svět v rovnováze. Má 3 děti, skvělou snoubenku a bydlí v Praze.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 387 přečtení
  2. 2 035 přečtení
  3. 1 284 přečtení
  4. 964 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej
"Dikobraz doma nesměl chybět!", Jana 56 let
Jsme zpět! Dikobraz.cz je největší česko-slovenský web zaměřený na kreslený humor a satiru. Založeno 1945.
Pokračujte zde Zatím ne, děkuji.