Koronavirus

11 nejvíce stmelujících a pozitivních kreslených obrázků o koronaviru


V dobách, jako je tato, je potřeba si vzájemně projevovat soucit a přátelství. Kreslit vtipy se dá i jinak. Koukněte se na výběr těch, které vás v dnešní době mohou potěšit.

11. místo - Martin Hampejs. Na začátek trochu odlehčeně. Sice tento vtip stmeluje hlavně kriminální živly, ale nejsme xenofóbové, že?


10. místo - Mike Luckovich. A co když je člověk těžce nemocný, ale naštěstí ne koronavirem? Také pozitivní!


9. místo - Dave Granlund. Jste manželka typického vysedávače u sportovních přenosů? Pak jistě oceníte tento vtip :)


8. místo - Miroslav Kemel. Zjištění, že existuje něco, čeho se teroristé (samozřejmě ti nesebevražední) bojí více, je určitě pozitivní!

7. místo - Osama Hajjaj. I když je téma migranti pro spoustu lidí diskutabilní, určitě se na tomto obrázku najde něco pozitivního: to, že v jeden moment stojíme na opačných stranách barikády ještě neznamená, že v druhý nebudeme stát pospolu.


6. místo - Osama Hajjaj. A podruhé Osama. Tento plodný autor se opět překonal. Podle mě naprosto nadčasové, ale v dnešní době skutečně hyperaktuální. Náboženství, které své poslední naděje upíná k vědě.


5. místo - Marian Kamensky. K tomu asi není třeba co dodávat. Příroda má teď také zasloužené volno.


4. místo - Rob Rogers. Tleskáme jim, vděčíme jim za jejich pomoc. Děkujeme vám zdravotníci, prodavači, doručovatelé a roznašeči, kteří pro nás pracujete v zavirovaném terénu.


3. místo - Steve Breen. Když to jde jinak. Tento držitel Pulicerovy ceny neustále dokazuje, že je stále na špičce. Takto ukázal, jak máme na výběr.


2. místo - Jeff Danziger. Těžké časy nás stmelují. Bývalý voják umí tnout do živého. Díky autorovu stylu kresby spolu s vytříbeným citem může být tento obrázek inspirací pro nás i pro naše okolí. Tento obrázek nepotřebuje vedle žádné další kontrastní okénko, je silný tak, jak je.


1. místo - Ben Jennings. Inspirativní kresba poukazující ne křehkost sociálních bublin a zároveň blízkost rodiny.


Líbil se vám tento článek? Šiřte dál, ať zvedneme hlavy vzhůru :)

Obrázek uživatele Dikobraz

Dikobraz

Dikobraz je komunita humoru. Máme rádi humor, protože uvolňuje napětí a prozrazuje, s kým máte tu čest. Jsme drzí, jsme sví. Společně předcházíme tisícům slov. Šéfredaktorem Dikobrazu je Kryštof Bernat.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 402 přečtení
  2. 2 082 přečtení
  3. 1 322 přečtení
  4. 1 046 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej