Jak publikovat na dikobrazu?


Nejprve proč :)

1. Kde jinde?

Dikobraz.cz je největší česko-slovenský web zaměřený na kreslený humor a satiru.

2. Zpětná vazba

Nevíte, zda má váš obrázek úspěch? Sledujte statistiku počtu zobrazení vašeho vtipu. Když budete mít štěstí, dostanete se do TOP 8 za poslední den na hlavní stranu.

3. Učíme o vás

Mějte přehled o všech vašich obrázcích. Graficky přehledný autorský profil a katalog se vám vytváří automaticky tak, aby byl lehce dohledatelný a nabádal ostatní brouzdat dál vaším dílem.

4. Můžete využít trendů

Možná jste už slyšeli, že aktuální děj vyvolává pozornost. Na vtipy o aktuálním dění jsme to nejlepší místo. Například po vítězství Donalda Trumpa jsme byli okamžitě na prvním místě na googlu pro “trump vtipy”. Pokud toho využijete, budete vidět :)

5. Snadné vyhledávání

Nemůžete si vzpomenout, kde máte ten vtip se psem v parku? Žádný problém! Zadejte na webu “vaše jméno pes park”
a dostanete, oč jste žádali.

6. Buďte vidět

Kreslíte politické vtipy? Budete vidět na internetu nejen v kategorii politika, ale i ve všem, co se vašeho vtipu týká. Např. “Zeman, Alkohol, Pražský Hrad”, apod.

7. Výstavy humoru

Umíme vystavit vaše kresby. V jazzové sekci pod Pražským hradem letos vystavujeme přes 30 autorů a 250 kreseb.
Ale funguje to i opačně... Budete mít výstavu? Skvělé! Dejte o tom vědět na webu a vaše výstava bude vidět na titulní straně. Můžete k ní nahrát i plakát :)

8. Zajímáte nás

Každý autor je jedinečný. Máte i další koníčky nebo nápady, které souvisí s humorem nebo světem kresleného humoru? Např. píšete básně, fotíte vtipné události, nebo snad vymýšlíte srandovní citáty? Podělte se s námi o ně a my pro vás na webu vymyslíme místo.

9. Váš kontaktní fomulář

Pokud tuto funkci zapnete, mohou vás fanoušci, které jste zaujali, kontaktovat přímo prostřednictvím tlačítka na vašem autorském profilu nebo u vtipu.

A jak?

Pokračujte na "Jak nahrát svůj první vtip"

Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej