Zahraniční novinky 2022

Obchod s erotickými pomůckami pro křesťany otevřeli v Británii


LONDÝN – Britští křesťané si založili internetový obchod se sexuálními pomůckami a hračkami, které nyní prodávají dalším milovníkům bible, návštěvníkům kostela a vyznavačům křesťanství. Manželé Stella a Stan Hagartyovi považují sex za boží dar, a proto se ho rozhodli oslavovat. „Sex je velký dar od Boha – nakupte si dárky, které vám ho pomohou vylepšit,“ stojí na stránkách WhollyLove.co.uk.

A tohle je tlačítko turbo pokání... Prostě klystýr svěcenou vodou. Doporučuju.

Manželé se nestačili divit, když se mezi jejich nejčastějšími zákazníky objevili i místní faráři. „Čekali jsme kritiku a protesty kvůli tomu, co děláme, ale nesetkali jsme se s negativním ohlasem. Ve skutečnosti máme mnoho objednávek od samotných farářů,“ prozradila britskému listu The Sun jednatřicetiletá Stella.

Svůj obchod, ve kterém nabízí erotické hračky, pomůcky, spodní prádlo, erotické hry a jídlo a také knihy, se rozhodla propagovat i na stránkách křesťanských magazínů a deníků. „Nemáme na stránkách žádnou nahotu. Snažíme se vše dělat příjemně, vkusně a bez poklesků,“ vysvětluje Stella, která pravidelně navštěvuje kostel v Bridgendu v Jižním Walesu. „Rozhodně neprodáváme nic, co by mělo třeba dočinění se S&M praktikami. Nabízíme produkty, které oslavují ten úžasný božský dar – sex, který je spojený s křesťanským manželstvím,“ dodala Hagartyová.


Obrázek uživatele Tereza Světlá

Tereza Světlá

Tereza Světlá vystudovala FSV UK a je redaktorkou Dikobrazu. Mezi její záliby patří historie a humor. Na Dikobrazu by chtěla bavit lidi. "Život je vtipnej, tak proč to neukázat," říká.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 393 přečtení
  2. 2 063 přečtení
  3. 1 303 přečtení
  4. 977 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej