Zahraniční novinky 2022

Američanka pronajala své čelo jako reklamní plochu


V přepočtu čtvrt milionu korun vynese třicetileté Kari Smithové její čelo coby reklamní plocha. Svobodná matka si nechala na hlavu vytetovat internetovou adresu sázkové společnosti. Peníze použije na uhrazení soukromé školy pro svého jedenáctiletého syna. „Lidé jsou schopní obětovat se mnohem více. Tohle je jen velice malá oběť za to, že synovi zaručím dobrou budoucnost,“ prozradila Kari, která své čelo prodávala v aukci na eBay. Informoval o tom zpravodajský server Canoe.


Nad tím, že může její nápad připadat někomu jako hloupost, Američanka nepřemýšlí. „Pro mě je deset tisíc jako milion. Žiju jen jednou a tohle dělám pro syna.“

Tatér Don Brouse, který reklamu Kari na čelo tetoval, prozradil, že se svými zaměstnanci strávil vymýšlením reklamního tetování dlouhých sedm hodin. Snažil se přijít na to, jak co nejlépe a nejšetrněji adresu „GoldenPalace.com“ na čelo umístit. „Nakonec jsme vybrali 2,5 centimetru vysoké písmo, které jsme vytetovali těsně k vlasům, takže si může Kari reklamu kdykoliv přikrýt čepicí nebo kloboukem,“ dodal Brouse.

Nabídku Smithové na aukčním serveru eBay shlédlo na sedmadvacet tisíc lidí. Nejvíce byli ochotní za její čelo obětovat 999,99 dolarů. Podle Canoe předčila očekávání mladé ženy nabídka kanadské sázkové firmy GoldenPalace.com, která za reklamu umístěnou na čele nabídla rovných deset tisíc dolarů.

Obrázek uživatele Tereza Světlá

Tereza Světlá

Tereza Světlá vystudovala FSV UK a je redaktorkou Dikobrazu. Mezi její záliby patří historie a humor. Na Dikobrazu by chtěla bavit lidi. "Život je vtipnej, tak proč to neukázat," říká.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 402 přečtení
  2. 2 082 přečtení
  3. 1 322 přečtení
  4. 1 046 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej