Sociální síť humoru

Unie karikaturistů zvolila Vtip měsíce ledna 2017

2 návštěv

Soutěž Vtip měsíce pořádaná Českou unií karikaturistů vstoupila do roku 2017 s rekordní účastí. Celkem 80 příspěvků hodnotili letos poprvé samotní členové unie. Zatímco v prvním ročníku se hodnocení ujalo předsednictvo, v dalších dvou letech tento úkol připadl odborné externí porotě, tak v letošním čtvrtém ročníku mohou o vítězi rozhodovat sami členové.

Poměrně radikální změna v hodnocení slibovala i výrazné změny ve výsledném pořadí. Nakonec se však, až na několik výjimek, žádná překvapení nekonala. Autoři, kteří bodovali v minulých ročnících, byli většinou úspěšní i nyní, což naznačuje, že je hodnocení objektivní. Zbývá ještě doladit některé detaily, aby v budoucnu ubylo remíz. Na druhou stranu Vtip měsíce je celoroční soutěž, takže měsíční remízy tolik nevadí.

Vítězem prvního lednového kola a jedním z mála překvapení, i když zcela očekávaným, se stal Pavel Rychtařík. O druhé místo se dělí Radek Steska a Marek Simon. Na čtvrtém místě je Miloslav Martenek. Zbylé pořadí je uvedeno níže.

1. místo Rychtařík
2. - 3. místo Simon
2. - 3. místo Steska
4. místo Martenek

Obrázek uživatele krybernat

krybernat

Kryštof Bernat je šéfredaktor Dikobrazu. Má rád humor, protože uvolňuje napětí a prozrazuje, s kým máte tu čest. Humor je součástí základní komunikační výbavy a tak se rozhodl, že mu pomůže stát se prostředkem očisty.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 1 945 přečtení
  2. 1 071 přečtení
  3. 831 přečtení
  4. 807 přečtení