Papoušek práskl na přítelkyni nevěru


HEADINGLEY – Brit Chris Taylor zřejmě nikdy nedá dopustit na papoušky. Osmiletý pták Ziggy, kterého měl doma v kleci, totiž usvědčil jeho přítelkyni z nevěry. Začal vykřikovat jméno Gary pokaždé, když mužově partnerce zazvonil mobil. Když pak slyšel jméno Gary, začal napodobovat polibky.


„Přítelkyně, s níž jsem žil dva roky, se mi nakonec přiznala, že má jiného chlapa, který se jmenuje Gary. Zahýbala mi čtyři měsíce,“ prozradil Taylor britskému deníku The Sun. K čertu poslal nejen přítelkyni, ale také papouška, který neustále dokola opakoval jméno Gary. „Za to, co Suzy udělala, už ji nechci vidět. Zlomilo mi ale srdce, že jsem musel dát pryč i Ziggyho. Bylo utrpení neustále poslouchat Gary, Gary, Gary. Jinak to byl milionový pták,“ dodal Taylor, „Ziggy byl skutečný přítel, a když se ohlédnu zpět, mám pocit, že mi chtěl o Garym říct už dlouhou dobu, jen jsem ho nechápal.“

Pětadvacetiletá Suzy ovšem z krachu vztahu neviní jen papouška, ale také Garyho, protože trávil více času povídáním s ptákem, než s ní.


Obrázek uživatele Kryštof Bernat

Kryštof Bernat

Autor projektu Dikobraz.cz, výtvarný redaktor, redaktor a zakladatel Dikobraz.cz. Kreslenému humoru se věnuje od roku 2012, kdy vytvořil navštěvovaný web o kresleném humoru pro svého otce. Věnuje se marketingu, IT a hudební tvorbě, díky které je jeho svět v rovnováze. Má 3 děti, skvělou snoubenku a bydlí v Praze.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 393 přečtení
  2. 2 063 přečtení
  3. 1 302 přečtení
  4. 977 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej