Zahraniční novinky 2022

Muž stihl za necelý měsíc tisíce nemravných telefonátů


COSHOCTON – Dvacet dnů stačilo Jamesi R. Hoodovi k tomu, aby prostřednictvím svého telefonu uskutečnil 2 623 oplzlých a nemravných telefonátů. Třiačtyřicetiletý Američan volal na náhodná čísla mobilních telefonů a přesvědčoval lidi na druhé straně k prostituci a nabízel jim za sex peníze. Dovolal se do osmi států.


Hood byl za svůj čin minulý týden zadržen policií ve městě Coshocton, kde ho nyní propustili z vazební věznice na kauci. Výpis z jeho telefonního účtu prokázal, že za dvacet dní uskutečnil více jak dva a půl tisíce hovorů, všechny byly značně obscénní, řekl listu Mail on Sunday jeden z členů městského policejního sboru Brent McKee. Hood volal nic netušícím lidem denně mezi druhou a třetí hodinou ranní.

Pomatený muž stane již příští měsíc před soudem, který rozhodne o trestu za jeho provinění. „Podmínkou Hoodova propuštění z věznice na kauci bylo, že se až do soudu nedotkne telefonu, mobilu, ani internetu,“ dodal McKee.

Luojie č. -
2016


Obrázek uživatele Kryštof Bernat

Kryštof Bernat

Autor projektu Dikobraz.cz, výtvarný redaktor, redaktor a zakladatel Dikobraz.cz. Kreslenému humoru se věnuje od roku 2012, kdy vytvořil navštěvovaný web o kresleném humoru pro svého otce. Věnuje se marketingu, IT a hudební tvorbě, díky které je jeho svět v rovnováze. Má 3 děti, skvělou snoubenku a bydlí v Praze.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 402 přečtení
  2. 2 082 přečtení
  3. 1 322 přečtení
  4. 1 046 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej