Muž skončil před soudem za zničenou erotickou hračku


Jednašedesátiletý Rudolf Gibbs si raději příště nechá zajít chuť na sex, než by sáhnul na vibrátor své ženy. Zklamaný z toho, že mu manželka neposkytuje dostatek objetí a uspokojení, zničil její erotickou hračku. „Když muž našel v domě vibrátor, vtrhnul za manželkou do ložnice a začal ji pomůckou ohrožovat,“ vyslechl si ve čtvrtek londýnský soud.


Podle britského deníku The Sun přišel Gibbs k soudu se skloněnou hlavou a nezvedl ji ani během přelíčení. „Muž ohrožoval manželku erotickou hračkou, nutil ji, aby mu předvedla sex, a pak hračku zničila,“ uvedla státní zástupkyně.

Gibbs, který se svojí manželkou žije osmadvacet let a poslední roky spolu nespí, byl obviněný z výtržnictví a ohrožování. Sám doznal vinu pouze v případě poškození cizí věci, v tomto případě vibrátoru. Za zničenou erotickou musel zaplatit osmatřicet liber. Ačkoliv se snažili právníci Gibbse hájit tím, že nikdy neměl problémy se zákonem a že na běžeckém maratonu vydělal na charitu více než dvacet tisíc liber, soud mu vyměřil šestiměsíční podmíněný trest.

Britští lékaři k případu dodávají, že ženské sexuální problémy jsou stále aktuálnějším problémem a že se musejí řešit. V souvislosti s tím The Sun zmiňuje osmatřicetiletou Michelle Thompsonovu, která prodělá denně na tři sta samovolných orgasmů.


Obrázek uživatele Kryštof Bernat

Kryštof Bernat

Patron Dikobrazu, výtvarný redaktor, redaktor a zakladatel Dikobraz.cz. Kreslenému humoru se věnuje od roku 2012, kdy vytvořil navštěvovaný web o kresleném humoru pro svého otce. Věnuje se marketingu, IT a hudební tvorbě, díky které je jeho svět v rovnováze. Má 3 děti, skvělou snoubenku a bydlí v Praze.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 387 přečtení
  2. 2 035 přečtení
  3. 1 284 přečtení
  4. 964 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej
"Úžasný časopis , vždy jsem ho kupovala" - Martina 54 let
Jsme zpět! Dikobraz.cz je největší česko-slovenský web zaměřený na kreslený humor a satiru. Založeno 1945.
Pokračujte zde Zatím ne, děkuji.