Zahraniční novinky 2022

Kliniku pro pacienty se zlomeným srdcem otevřeli v Německu


MNICHOV – Kliniku specializující se na pacienty se zlomeným srdcem nyní otevřeli v Německu. Tamní specialisté poskytnou ošetření všem lidem, kteří dostali „kopačky“. Klinika vznikla při Švábské nemocnici v Mnichově a podle doktorky Birgit Delislové se zaměřuje především na láskou zklamané teenagery, kteří nevědí, jak se vypořádat se svojí ztracenou láskou.

Jsem úplně vyřízenej. Nevím, které pohlaví mám s kterým dávat dohromady.

„Zlomené srdce může vést k fyzickým a psychickým problémům, od ztráty chuti k jídlu, což způsobuje náhlé snížení váhy, až po neuvěřitelné bolesti, které mohou mít až drastické následky,“ vysvětluje Delislová. O nové specializované klinice informuje internetový portál Ananova.

Klinika v hlavním bavorském městě své služby poskytuje zdarma a tamní specialisté poradí, jak se vyrovnat samotou, oběma pohlavím.Obrázek uživatele Kryštof Bernat

Kryštof Bernat

Autor projektu Dikobraz.cz, výtvarný redaktor, redaktor a zakladatel Dikobraz.cz. Kreslenému humoru se věnuje od roku 2012, kdy vytvořil navštěvovaný web o kresleném humoru pro svého otce. Věnuje se marketingu, IT a hudební tvorbě, díky které je jeho svět v rovnováze. Má 3 děti, skvělou snoubenku a bydlí v Praze.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 396 přečtení
  2. 2 067 přečtení
  3. 1 305 přečtení
  4. 984 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej