Cenu Rohatého Dalího za kreslené vtipy získali Kemel a Neprakta


Schody pod Valdštejnskou zahradou
Schody pod Valdštejnskou zahradou
Úvodní cedule a Kreslený vtip s Babišem
Lidé na výstavě Kresleného Vtipu
Lidé na výstavě Kresleného Vtipu
Lidé na výstavě Kresleného Vtipu
Lidé na výstavě Kresleného Vtipu
Záhrali Mirek Kemel Accordion Folk
Lidé uvnitř Jazzové sekce
Lidé uvnitř Jazzové sekce
Lidé uvnitř Jazzové sekce
Návštěvníci měli možnost prohlížet si KreslenyVtip.cz
Syn pana Neprakty převzal cenu Rohatého Dalího
Cena Rohatého Dalího

Každý umělec si zaslouží ocenění. Někteři méně, někteří více. Ve filmovém průmyslu vyhrávají Oskara, u nás Českého lva. Hudebníci dostávají ceny MTV Music Awards, u nás zase ceny Akademie populární hudby - Anděl. Autoři kresleného humoru dostávají kromě Řádu bílé opice od Unie Karikatiristů i Rohatého Dalího.

První ročník předávání cen se odehrával na půdě nádherného místa v srdci Prahy - pod Valdštejnskou zahradou v Jazzové sekci. Přímo naproti senátu se vystavují (ještě 14 dní) díla na aktuální společensko-politická témata a odrážejí reakce nás lidí i autorů společně. Tento server není politicky nijak zaměřený a pana Babiše je dobré respektovat, ale jako první visí před vchodem vtip namířený přímo na něj. Věříme, že ho vezme s humorem. 

Cenu vymodeloval Jan Štark podle originálu od Jana Bernata.

Na akci vystavují kvalitní autoři, jako jsou Neprakta, Kemel, Simon, Bernat. Děkujeme všem za hojnou účast a věříme, že se společně velmi brzy sejdeme na další výstavě Kresleného vtipu, která bude opět v příjemném, přátelském duchu a která společně pozdvihne kulturu kresleného humoru.

Co je KreslenyVtip.cz?

Může znovu vzniknout místo, které bude fungovat stejně kvalitně, jako Dikobraz ve své nejlepší době? Potřebuje dnes většina lidí kreslený humor? Pokud lidé potřebují humor, který se týká toho, co mají právě v hlavě, pak by odpověď mohla znít: ano. Aktuální kreslené vtipy.

Následující video zachycuje píseň od Mirek Kemel Accordeon Folk a úvodní slovo Kryštofa Bernata o projektu KreslenyVtip.cz a o ceně Rohatý Dalí. 

Účelem kreslenéhoVtipu je tedy poskytnutí a zprostředkování publika pro obrázky k aktuálním politickým i nepolitických tématům, globálním trendům a všemu, co lidé mají ve své mysli a díky čemu se začnou zajímat i o další tvorbu konkrétních autorů. Web kreslenyvtip.cz má tedy lákat čtenáře k dalšímu průzkumu humoru, který je zajímá a to ne nutně aktuálního, ale jakéhokoliv, který autoři produkují dále.

Jaké jsou další prostředky, díky kterým se lidé dozvědí o kreslířích? Témata. Ano vážení přátelé, jsou to témata a to každý obrázek vystihuje. Ať už jde o http://kreslenyvtip.cz/milos-zeman nebo o http://kreslenyvtip.cz/kocka. Jakékoliv téma lidi zajímá, takové jim web musí zprostředkovat a poutavou formou přinutit, aby hledali dál své oblíbence, které pak na webu budou pravidelně sledovat. 

Obrázek uživatele Dikobraz

Dikobraz

Dikobraz je komunita humoru. Máme rádi humor, protože uvolňuje napětí a prozrazuje, s kým máte tu čest. Jsme drzí, jsme sví. Společně předcházíme tisícům slov. Šéfredaktorem Dikobrazu je Kryštof Bernat.

Líbilo? Sdílejte a udělejte radost přátelům
Další články s vtipy? Dejte like a dáme vědět!
Nejčtenější články
  1. 2 402 přečtení
  2. 2 082 přečtení
  3. 1 322 přečtení
  4. 1 046 přečtení
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej