Zpět
Máš nápad? Přihlas se! (možné přes Facebook)
České politiky vynecháme. Prozatím. Na to nemáme kapacity.
6 let 1 měsíc
6 let 1 měsíc
Tuto zeď bych neboural. Za ní je poslanecká sněmovna a to je teprve peklo!
6 let 1 měsíc
A tyhle evakuační pokyny pro případ vzniku požáru, které máme od hasičů, bych úplně vyškrtnul.
6 let 1 měsíc
A tady musíme zvětšit sekci pro křesťany. Pořád nevědí, že se mýlí.
6 let 1 měsíc
Musíme spěchat! Hoří nám termín!
6 let 1 měsíc
Hmm, to je jak návod z IKEY..
6 let 3 týdny
To daňový přiznání je pekelnej vynález!
6 let 4 týdny
Plán je to dobrej. Jen aby to na ty vyčurany čecháčky stačilo.
6 let 4 týdny
U nás polní nemocnici??Jaký dáme pronájem?
5 let 8 měsíců
Říkáš, že tohle je jen první část stavebního povolení ke zřízení kadibudky? Ten stavební zákon v ČR je vymyšlen fakt ďábelsky.
6 let 1 měsíc
Já bych to bral podle ksichtu ...ať máme taky trochu času na mariáš!
6 let 3 týdny
Seznam hříšníků?to nezvládneme...
5 let 9 měsíců
Tohle trasovat??Není šance...
5 let 8 měsíců
Cože? Máme oddělit ženy zdí? Tak to tady bude za chvilku pěkně horko!
4 roky 8 měsíců
Ta smernica EU o znizení emisii CO2 je teda pekna hovadina ...
3 roky 3 měsíce
Další soutěžní vtipy
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej