Zpět
Máš nápad? Přihlas se! (možné přes Facebook)
Jsem tady správně na to utahování opasků?
6 let 1 měsíc
Jsem výdobytek moderního českého zdravotnictví.. Aspoň tak nějak to ten Vojtěch řikal..
6 let 3 týdny
Dva náhradní čepy na recept, prosím!
6 let 1 měsíc
Umím vše utahovat a povolovat, ale nějak jsem nevyčetl v tom návodu, co mám dělat s tou věcí mezi nohama!
6 let 1 měsíc
Robocop?nene,jdu domů po přesčasech
5 let 9 měsíců
Jsem robocop Šlachta, kudy se jde na Úřad vlády?
6 let 1 měsíc
Byl jsem na rekvalifikaci od Úřadu práce a nyní splňuji veškeré vaše požadavky na danou pracovní pozici.
6 let 2 týdny
mam zelezný stisk a nehnu pri tom ani brvou
3 roky 3 měsíce
Další soutěžní vtipy
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej