Zpět
Máš nápad? Přihlas se! (možné přes Facebook)
Dovedeš si představit tu srandu, když to někdo vezme vážně..!
6 let 3 dny
Tady jsem udělal kaňku. No snad to 21. 12. 2012 nikoho nevyděsí!
6 let 3 dny
Myslíš, že to někdo bude číst?
5 let 12 měsíců
Doufám, že to nebude bestseller. to by nám ruce upadly
5 let 11 měsíců
Kdo přišel s těmito hloupými křížovkami!
5 let 6 měsíců
Nemá tam být více modré,nebo modrofialové, co myslíš?
3 roky 10 měsíců
Keliška říkala,že je to pravda...
5 let 9 měsíců
Kape mi péro...
5 let 8 měsíců
Ještě ze naše noviny odebírají jen dva odběratele.
6 let 2 dny
To jsi mě špatně pochopil. Chtěl jsem půjčit piják, ale s měkkým i...
5 let 5 měsíců
Mysliš že ty inzeráty budou fungovat a král rozprodá nabízené předměty? Nebo ta seznamka,to je ještě větší volovina! Tak se přece nemůže někdo seznámit.
5 let 5 měsíců
Sakra to mé péro vystříkne vždycky moc brzy.
5 let 2 týdny
co to tam cvakaš to nei psaci stroj
5 let 2 týdny
a vraj v budúcnosti sa bude pisať pomocou Woken ...
3 roky 3 měsíce
Další soutěžní vtipy
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej