Zpět
Máš nápad? Přihlas se! (možné přes Facebook)
Pěkný srač.y dávate na fejzbuk, pane Novák
6 let 6 dnů
Ještě, že máte na mobilu youtube, kde jsou všechny opravy...
6 let 4 dny
Já tě. Pepo, nechápu. Nestačí ti, že si děláš selfie s jídlem?
5 let 12 měsíců
Aby doma věděli,že hovno nedělám,ale makám
5 let 9 měsíců
také davate na FB samý sračky ...
3 roky 3 měsíce
Ještěže existují ty videohovory. Jinak byste byl bez mistra na telefonu v hajzlu!
6 let 6 dnů
manželka mi ráno řekla, ať jdu do haj*lu, tak jí posílám důkaz, že jsem ji poslechl.
5 let 11 měsíců
Podle toho, co sledují mladí, moc dobře vím, že internet je žumpa, ale že se to dá takhle propojit...
5 let 11 měsíců
Fotíte sráč nebo sráče?
5 let 1 měsíc
Ta fotka se Vám Šindy povedla! Je na ní opravdu krásné hovno!
5 let 3 měsíce
Další soutěžní vtipy
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej