Entity modal dialog


Zpět
Máš nápad? Přihlas se! (možné přes Facebook)
chtěl jsem záchod. Něco jako patník, strom nebo něco podobného. a vy mi sem nainstalujete nějakej bazmek na pití.
6 let 1 týden
Nesplachuje. A na hygienu jsem já pes!
6 let 1 týden
Odmontujte to. Já to nevyužiju. Chodím totiž na patník za zatáčkou.
6 let 1 týden
Já ty ostrý kapsičky prostě nemůžu. Zase jsem to ucpal.
6 let 1 týden
Vyměňte to! Já jsem tureckej pes!
6 let 1 týden
Fušeřina, patník vypadá jinak!
5 let 9 měsíců
Klidně ho použijte...ale zvedněte nohu!
5 let 8 měsíců
vyhodte to , ja stejne seru do pytliku ...
3 roky 3 měsíce
Další soutěžní vtipy
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej