Entity modal dialog


Zpět
Máš nápad? Přihlas se! (možné přes Facebook)
Počkejte. Za chvilku přijde ta reklama na prací prášek. Já tam hraji ubrus.
6 let 1 měsíc
Kluci nevím jestli bylo dobře si pustit toho Babiše začínám se bát :D
6 let 1 měsíc
To byl ale debilní nápad hrát si na lidi!
6 let 1 měsíc
Chcete tam pustit nějákou duchařinu?
6 let 3 týdny
Řikám Vám, že tahle bedna vystraší za minutu víc lidi než my všichni dohromady za 100 let.
6 let 4 týdny
Kterej z vás vypustil ducha?
6 let 3 týdny
tak toho se ted lidi boji ... to nedáme.
3 roky 3 měsíce
Zlaté roušky.. toto je věc teda
5 let 9 měsíců
Má nás být šest,kde je zbytek? dodržujme nouzový stav
5 let 8 měsíců
Další soutěžní vtipy
Usměj se na Dikobrazu
Přihlas se nebo Klikni a koukej